Motorola älypuhelinten Moto One Hyper / XT2027 yhteensopiva akku 3900mAh
calcActive())">
Motorola älypuhelinten Moto One Hyper / XT2027 yhteensopiva akku 3900mAh
Motorola älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallitMoto One Hyper XT2027 XT2027-1 XT2027-2 XT2027-3Korvattavat Motorola älypuhelinten alkuperäisakutKG50
In stock
- SKU
- CS-MXT202SL
22,95 €
Kuvaus / Motorola älypuhelinten Moto One Hyper / XT2027 yhteensopiva akku 3900mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Motorola älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
More Information
| SKU | CS-MXT202SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128155065 |
| Korvaa | KG50 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3900mAh / 15.02Wh |
| Mitat | 71.90 x 66.52 x 4.72mm |
| Jännite | 3,85 V |
Stocks
Write Your Own Review