Motorola älypuhelinten Moto G9 Plus / Moto G9 Plus 2020 yhteensopiva akku 4900mAh
calcActive())">
Motorola älypuhelinten Moto G9 Plus / Moto G9 Plus 2020 yhteensopiva akku 4900mAh
Motorola älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallitMoto G9 Plus Moto G9 Plus 2020 XT2087-1 XT2087-2Korvattavat Motorola älypuhelinten alkuperäisakutMG50
In stock
- SKU
- CS-MXT208SL
21,95 €
Kuvaus / Motorola älypuhelinten Moto G9 Plus / Moto G9 Plus 2020 yhteensopiva akku 4900mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Motorola älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
More Information
| SKU | CS-MXT208SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,87 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128161288 |
| Korvaa | MG50 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4900mAh / 18.96Wh |
| Mitat | 84.00 x 65.14 x 5.16mm |
Stocks
Write Your Own Review