Motorola älypuhelinten Moto G8 Plus / XT2019-1 yhteensopiva akku 3800mAh
calcActive())">
Motorola älypuhelinten Moto G8 Plus / XT2019-1 yhteensopiva akku 3800mAh
Motorola älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallitMoto G8 Plus XT2019-1 XT2019-2Korvattavat Motorola älypuhelinten alkuperäisakutKD40
In stock
- SKU
- CS-MXT219SL
19,95 €
Kuvaus / Motorola älypuhelinten Moto G8 Plus / XT2019-1 yhteensopiva akku 3800mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Motorola älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
More Information
| SKU | CS-MXT219SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128153115 |
| Korvaa | KD40 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3800mAh / 14.63Wh |
| Mitat | 72.00 x 65.00 x 4.60mm |
| Jännite | 3,85 V |
Stocks
Write Your Own Review