Motorola älypuhelinten Moto G60s / Moto G60s 2021 yhteensopiva akku 4800mAh
calcActive())">
Motorola älypuhelinten Moto G60s / Moto G60s 2021 yhteensopiva akku 4800mAh
Motorola älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallitMoto G60s Moto G60s 2021 XT2133-1 XT2133-2Korvattavat Motorola älypuhelinten alkuperäisakutLK50 SB18C77773
In stock
- SKU
- CS-MXG610SL
28,95 €
Kuvaus / Motorola älypuhelinten Moto G60s / Moto G60s 2021 yhteensopiva akku 4800mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Motorola älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
More Information
| SKU | CS-MXG610SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,87 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128177524 |
| Korvaa | LK50 / SB18C77773 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4800mAh / 18.58Wh |
| Mitat | 86.40 x 65.50 x 5.10mm |
Stocks
Write Your Own Review