Motorola älypuhelinten Moto G 5G Plus / moto G100 yhteensopiva akku 4850mAh
calcActive())">
Motorola älypuhelinten Moto G 5G Plus / moto G100 yhteensopiva akku 4850mAh
Motorola älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallitMoto G 5G Plus moto G100 XT2075 XT2075-1 XT2075-2 XT2075-3Korvattavat Motorola älypuhelinten alkuperäisakutLZ50 SB18C74374
In stock
- SKU
- CS-MXT207SL
25,95 €
Kuvaus / Motorola älypuhelinten Moto G 5G Plus / moto G100 yhteensopiva akku 4850mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Motorola älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
More Information
| SKU | CS-MXT207SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128173038 |
| Korvaa | LZ50 / SB18C74374 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4850mAh / 18.67Wh |
| Mitat | 77.20 x 63.00 x 5.30mm |
| Jännite | 3,85 V |
Stocks
Write Your Own Review