Motorola älypuhelinten Moto G 5G / Moto G 5G 2021 yhteensopiva akku 4850mAh
calcActive())">
Motorola älypuhelinten Moto G 5G / Moto G 5G 2021 yhteensopiva akku 4850mAh
Motorola älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallitMoto G 5G Moto G 5G 2021 Moto One 5G Ace XT2113-2 XT2113-3 XT2113-5Korvattavat Motorola älypuhelinten alkuperäisakutMK50 SB18C85232
In stock
- SKU
- CS-MXT211SL
24,95 €
Kuvaus / Motorola älypuhelinten Moto G 5G / Moto G 5G 2021 yhteensopiva akku 4850mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Motorola älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
More Information
| SKU | CS-MXT211SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128167785 |
| Korvaa | MK50 / SB18C85232 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4850mAh / 18.67Wh |
| Mitat | 72.94 x 65.10 x 5.56mm |
| Jännite | 3,85 V |
Stocks
Write Your Own Review