Motorola älypuhelinten Moto Edge S30 / Moto Edge S30 5G 2021 yhteensopiva akku 4700mAh
calcActive())">
Motorola älypuhelinten Moto Edge S30 / Moto Edge S30 5G 2021 yhteensopiva akku 4700mAh
Motorola älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallitMoto Edge S30 Moto Edge S30 5G 2021 Moto G200 5G Moto G200 5G 2021 XT2175-1 XT2175-2Korvattavat Motorola älypuhelinten alkuperäisakutMB50 SB18D10749
In stock
- SKU
- CS-MXT217SL
28,95 €
Kuvaus / Motorola älypuhelinten Moto Edge S30 / Moto Edge S30 5G 2021 yhteensopiva akku 4700mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Motorola älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
More Information
| SKU | CS-MXT217SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,87 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128175537 |
| Korvaa | MB50 / SB18D10749 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4700mAh / 18.19Wh |
| Mitat | 84.30 x 63.90 x 4.90mm |
Stocks
Write Your Own Review