Motorola älypuhelinten Moto Edge / Moto Edge 5G yhteensopiva akku 3900mAh
calcActive())">
Motorola älypuhelinten Moto Edge / Moto Edge 5G yhteensopiva akku 3900mAh
Motorola älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallitMoto Edge Moto Edge 5G XT2063-2 XT2063-3Korvattavat Motorola älypuhelinten alkuperäisakutLR50 SB18C66911
In stock
- SKU
- CS-MXT206SL
22,95 €
Kuvaus / Motorola älypuhelinten Moto Edge / Moto Edge 5G yhteensopiva akku 3900mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Motorola älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
More Information
| SKU | CS-MXT206SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,87 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128162759 |
| Korvaa | LR50 / SB18C66911 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3900mAh / 15.09Wh |
| Mitat | 67.68 x 58.60 x 5.15mm |
Stocks
Write Your Own Review