Motorola älypuhelinten G Stylus 2020 / Moto G Pro yhteensopiva akku 3900mAh
calcActive())">
Motorola älypuhelinten G Stylus 2020 / Moto G Pro yhteensopiva akku 3900mAh
Motorola älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallitG Stylus 2020 Moto G Pro Moto G8 Pro Moto G8 Stylus XT2043-4 XT2043-8Korvattavat Motorola älypuhelinten alkuperäisakutKX50
In stock
- SKU
- CS-MXT204SL
21,95 €
Kuvaus / Motorola älypuhelinten G Stylus 2020 / Moto G Pro yhteensopiva akku 3900mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Motorola älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
More Information
| SKU | CS-MXT204SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128152965 |
| Korvaa | KX50 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3900mAh / 15.02Wh |
| Mitat | 76.50 x 60.10 x 4.50mm |
| Jännite | 3,85 V |
Stocks
Write Your Own Review