Motorola älypuhelinten Edge 20 5G 2021 / Moto Edge 20 5G yhteensopiva akku 3400mAh
calcActive())">
Motorola älypuhelinten Edge 20 5G 2021 / Moto Edge 20 5G yhteensopiva akku 3400mAh
Motorola älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallitEdge 20 5G 2021 Moto Edge 20 5G Moto Edge S Lite Moto Edge S Lite 5G 202 XT2143 XT2143-1Korvattavat Motorola älypuhelinten alkuperäisakutMB40 SB18D10750
In stock
- SKU
- CS-MXT214SL
23,95 €
Kuvaus / Motorola älypuhelinten Edge 20 5G 2021 / Moto Edge 20 5G yhteensopiva akku 3400mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Motorola älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
More Information
| SKU | CS-MXT214SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,89 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128172819 |
| Korvaa | MB40 / SB18D10750 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 13.23Wh |
| Mitat | 80.40 x 64.20 x 4.00mm |
Stocks
Write Your Own Review