Motorola älykellojen Moto 360 2nd 2015 yhteensopiva akku 370mAh
calcActive())">
Motorola älykellojen Moto 360 2nd 2015 yhteensopiva akku 370mAh
Motorola älykellojen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitMoto 360 2nd 2015Korvattavat Motorola älykellojen alkuperäisakutFW3L SNN5962A
In stock
- SKU
- CS-MOT362SH
21,95 €
Kuvaus / Motorola älykellojen Moto 360 2nd 2015 yhteensopiva akku 370mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Motorola älykellojen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
More Information
| SKU | CS-MOT362SH |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128157250 |
| Korvaa | FW3L / SNN5962A |
| Kapasiteetti (mAh) | 370mAh / 1.41Wh |
| Mitat | 32.80 x 27.45 x 4.25mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
Write Your Own Review