Modicon PLC-laitteiden 984A / 984B yhteensopiva akku 1600mAh
calcActive())">
Modicon PLC-laitteiden 984A / 984B yhteensopiva akku 1600mAh
Modicon PLC-laitteiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit984A 984B C986Korvattavat Modicon PLC-laitteiden alkuperäisakutB9550T MA-9255-000
In stock
- SKU
- CS-MDC986SL
18,95 €
Kuvaus / Modicon PLC-laitteiden 984A / 984B yhteensopiva akku 1600mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Modicon PLC-laitteiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
More Information
| SKU | CS-MDC986SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128113898 |
| Korvaa | MA-9255-000 / B9550T |
| Kapasiteetti (mAh) | 1600mAh / 5.76Wh |
| Mitat | 50.60 x 28.70 x 14.50 mm |
| Jännite | 3,6 V |
Stocks
Write Your Own Review