ML1220 CMOS Paristo
calcActive())">
ML1220 CMOS Paristo
CMOS litium paristo, yhteensopiva tietokoneiden kanssa jotka käyttävät ML1220 paristoa.
In stock
- SKU
- CS-CM018SL
12,95 €
Kuvaus / ML1220 CMOS Paristo
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-CM018SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128137146 |
| Mitat | 21.00 x 12.74 x 3.75mm |
| Korvaa | ML1220 |
| Kapasiteetti (mAh) | 40mAh / 0.12Wh |
| Jännite | 3 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review