Mitsubishi F1, F2, FX akku 450mAh
calcActive())">
Mitsubishi F1, F2, FX akku 450mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Mitsubishi PLC-laitteiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-MMR320SL
23,95 €
Kuvaus / Mitsubishi F1, F2, FX akku 450mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi PLC-laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus…
More Information
| SKU | CS-MMR320SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128098119 |
| Korvaa | FX2NC-32BL / LS14500-MF-104842 / LS14500-MF |
| Kapasiteetti (mAh) | 450mAh / 1.62Wh |
| Mitat | 29.06 x 11.80 x 11.80mm |
| Jännite | 3,6 V |
Stocks
Write Your Own Review