Mitsubishi F1, F2, FX akku 1800mAh
calcActive())">
Mitsubishi F1, F2, FX akku 1800mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Mitsubishi PLC-laitteiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-MMF240SL
31,95 €
Kuvaus / Mitsubishi F1, F2, FX akku 1800mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi PLC-laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus…
More Information
| SKU | CS-MMF240SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128135425 |
| Korvaa | F2-40BL / T2282 / LS14500-MF / FX2N-48M |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 6.48Wh |
| Mitat | 50.21 x 13.85 x 13.85mm |
| Jännite | 3,6 V |
Stocks
Write Your Own Review