Mipro MA-100 akku 2600mAh
calcActive())">
Mipro MA-100 akku 2600mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Mipro kaiuttimien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-MPR100SL
50,95 €
Kuvaus / Mipro MA-100 akku 2600mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kaiuttimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussää…
More Information
| SKU | CS-MPR100SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128141549 |
| Korvaa | MB-10 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 38.48Wh |
| Mitat | 137.40 x 36.75 x 18.80mm |
| Jännite | 14,8 V |
Stocks
Write Your Own Review