Mio navigaattorin MiVue 508 / MiVue 518 yhteensopiva akku 230mAh
calcActive())">
Mio navigaattorin MiVue 508 / MiVue 518 yhteensopiva akku 230mAh
Mio navigaattorin yhteensopiva akku – sopivat laitemallitMiVue 508 MiVue 518 MiVue 528 MiVue 538 MiVue 568 MiVue 588 MiVue 608 MiVue 618 MiVue 658 MiVue 688 MiVue 698 MiVue 792Korvattavat Mio navigaattorin alkuperäisakutTPC402035
In stock
- SKU
- CS-MIV518SL
16,95 €
Kuvaus / Mio navigaattorin MiVue 508 / MiVue 518 yhteensopiva akku 230mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Mio navigaattorin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
More Information
| SKU | CS-MIV518SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128173304 |
| Korvaa | TPC402035 |
| Kapasiteetti (mAh) | 230mAh / 0.85Wh |
| Mitat | 36.80 x 20.10 x 4.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review