Minolta NP-500, NP-600 / Konica DR-LB4 yhteensopiva akku 850 mAh
calcActive())">
Minolta NP-500, NP-600 / Konica DR-LB4 yhteensopiva akku 850 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Minolta kameroiden kanssa:
DiMAGE G400 DiMAGE G500 DiMAGE G530 DiMAGE G600
In stock
- SKU
- CS-NP500
14,95 €
12,95 €
Kuvaus / Minolta NP-500, NP-600 / Konica DR-LB4 yhteensopiva akku 850 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-NP500 |
|---|---|
| EAN | 4894128005445 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 50.00 x 31.80 x 9.00mm |
| Korvaa | NP-500 / NP-600 |
| Väri | Tumman Harmaa |
| Kapasiteetti (mAh) | 850mAh / 3.15Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review