Minelab CTX 3030 WM-10 akku 1100mAh
calcActive())">
Minelab CTX 3030 WM-10 akku 1100mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Minelab mittalaitteiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-MLC100SL
26,95 €
Kuvaus / Minelab CTX 3030 WM-10 akku 1100mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-MLC100SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128136644 |
| Korvaa | 0303-0036 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1100mAh / 4.07Wh |
| Mitat | 51.50 x 34.40 x 6.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review