Milwaukee 398 / AEG BEST 12X Ni-MH 12 V akku 3300 mAh
calcActive())">
Milwaukee 398 / AEG BEST 12X Ni-MH 12 V akku 3300 mAh
Milwaukee yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Milwaukee malleihin: Milwaukee 0501-20 0501-21 0501-23 0502-20 0502-23 0502-25 0502-52 0602-20 0602-22 0602-22 49-24-0150 6560-20 6560-21 6560-23 6560-24 LokTor P 12 PX LokTor P 12 TX LokTor P 12 TXC LokTor S 12 PX LokTor S 12 TX LokTor S 12 TXC PAD 12 PAS 12PP PCG12 PDD 12 X PES 12 T PJX 12PP PLD 12 X PN 12PP PPS 12PP PSG 12PP PSM 12PPTämä akku korvaa ainakin seuraavat Milwaukee alkuperäisakut:48-11-1900 48-11-1950 48-11-1960 48-11-1967 48-11-1970
AEG yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin AEG malleihin:
B12T BDSE 12T BDSE 12T Super Torque BEST 12BBPB BEST 12X BEST 12X Super BL Multi-volt-lamp BS2E 12T SB2E 12 SB2E 12 Super Torque WBE2E 12
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat AEG alkuperäisakut:48-11-1900 48-11-1950 48-11-1960 48-11-1967 48-11-1970
In stock
- SKU
- CS-MKE398PX
59,95 €
45,95 €
Kuvaus / Milwaukee 398 / AEG BEST 12X Ni-MH 12 V akku 3300 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-MKE398PX |
|---|---|
| EAN | 4894128074489 |
| Mitat | 104.57 x 82.75 x 60.30mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | 48-11-1900 / 48-11-1950 / 48-11-1960 / 48-11-1967 / 48-11-1970 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3300mAh / 39.6Wh |
| Jännite | 12 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review