Gigabyte kannettavan tietokoneen G5 KC / A7 X1 yhteensopiva akku 2200mAh
calcActive())">
Gigabyte kannettavan tietokoneen G5 KC / A7 X1 yhteensopiva akku 2200mAh
Gigabyte kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitG5 KC A7 X1 G5 GDKorvattavat Gigabyte kannettavan tietokoneen alkuperäisakutNH50BAT-4
In stock
- SKU
- CS-CLH580NB
56,95 €
Kuvaus / Gigabyte kannettavan tietokoneen G5 KC / A7 X1 yhteensopiva akku 2200mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Gigabyte kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mall…
More Information
| SKU | CS-CLH580NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 14,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128173175 |
| Korvaa | 6-87-NH50S-41C00 / NH50BAT-4 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 31.68Wh |
| Mitat | 142.45 x 54.45 x 20.10mm |
Stocks
Write Your Own Review