Microsoft tablettien Surface Book 2nd 15" 1793 Keyb yhteensopiva akku 5400mAh
calcActive())">
Microsoft tablettien Surface Book 2nd 15" 1793 Keyb yhteensopiva akku 5400mAh
Microsoft tablettien yhteensopiva akku – sopivat laitemallitSurface Book 2nd 15" 1793 KeybKorvattavat Microsoft tablettien alkuperäisakutG3HTA040H
In stock
- SKU
- CS-MCK179SL
60,95 €
Kuvaus / Microsoft tablettien Surface Book 2nd 15" 1793 Keyb yhteensopiva akku 5400mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Microsoft tablettien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
More Information
| SKU | CS-MCK179SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,36 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128161899 |
| Korvaa | G3HTA040H |
| Kapasiteetti (mAh) | 5400mAh / 61.34Wh |
| Mitat | 322.10 x 104.65 x 5.10mm |
Stocks
Write Your Own Review