Microsoft tablettien Surface 2 / Surface 2 10.6" yhteensopiva akku 4200mAh
calcActive())">
Microsoft tablettien Surface 2 / Surface 2 10.6" yhteensopiva akku 4200mAh
Microsoft tablettien yhteensopiva akku – sopivat laitemallitSurface 2 Surface 2 10.6" Surface 2 RT2 1572 Surface RT2 1572 Surface RT2 1572 10.6 Inch Surface RT2 1572 Pluto Surface2 RT2 1572Korvattavat Microsoft tablettien alkuperäisakutP21G2B
In stock
- SKU
- CS-MIS015SL
54,95 €
Kuvaus / Microsoft tablettien Surface 2 / Surface 2 10.6" yhteensopiva akku 4200mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Microsoft tablettien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
More Information
| SKU | CS-MIS015SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128133124 |
| Korvaa | P21G2B |
| Kapasiteetti (mAh) | 4200mAh / 31.08Wh |
| Mitat | 228.56 x 93.08 x 3.05mm |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
Write Your Own Review