Microsoft Surface 3 / Pro 3 Tabletin Akku
calcActive())">
Microsoft Surface 3 / Pro 3 Tabletin Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Microsoft tablettien kanssa:
Surface 3 Surface Pro 3 MQ2-0000 4YM-00001 PS2-00001 Surface 3 1657 Surface Pro 3 1631Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Microsoft tablettien alkuperäisakut:MS011301-PLP22T02 1577-9700 G3HTA005H G3HTA009H X883815-010
In stock
- SKU
- CS-MIS016SL
59,95 €
49,95 €
Kuvaus / Microsoft Surface 3 / Pro 3 Tabletin Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-MIS016SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128109389 |
| Mitat | 162.72 x 158.00 x 4.30 mm |
| Korvaa | MS011301-PLP22T02 / 1577-9700 / G3HTA005H / G3HTA009H / X883815-010 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5500mAh / 41.8Wh |
| Jännite | 7,6 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review