Microsoft Surface CR7 13.5" akku 2350 mAh
calcActive())">
Microsoft Surface CR7 13.5" akku 2350 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Microsoft kannettavien tietokoneiden kanssa:
CR7-00005 Surface CR7 13.5"Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Microsoft kannettavien alkuperäisakut:DAK822470K
In stock
- SKU
- CS-MCR700SL
53,95 €
49,95 €
Kuvaus / Microsoft Surface CR7 13.5" akku 2350 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-MCR700SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128124979 |
| Mitat | 208.10 x 65.60 x 3.30 mm |
| Korvaa | DAK822470K / G3HTA020H / G3HTA044H / G3HTA045H |
| Kapasiteetti (mAh) | 2350mAh / 17.39Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
2 units available |
|---|
Write Your Own Review