Microsoft pelikonsolin Xbox One Controller / Xbox One S Controller yhteensopiva akku 400mAh
calcActive())">
Microsoft pelikonsolin Xbox One Controller / Xbox One S Controller yhteensopiva akku 400mAh
Microsoft pelikonsolin yhteensopiva akku – sopivat laitemallitXbox One Controller Xbox One S Controller Xbox One X Controller Xbox One Elite ControllerKorvattavat Microsoft pelikonsolin alkuperäisakutXB-1N
In stock
- SKU
- CS-MSC120SL
17,95 €
Kuvaus / Microsoft pelikonsolin Xbox One Controller / Xbox One S Controller yhteensopiva akku 400mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Microsoft pelikonsolin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
More Information
| SKU | CS-MSC120SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 2,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128183525 |
| Korvaa | XB-1N |
| Kapasiteetti (mAh) | 400mAh / 0.96Wh |
| Mitat | 55.80 x 43.00 x 20.80mm |
| Jännite | 2,4 V |
Stocks
Write Your Own Review