Microsoft Kin One akku 1050mAh
calcActive())">
Microsoft Kin One akku 1050mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Microsoft matkapuhelimien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-MKS10SL
17,95 €
Kuvaus / Microsoft Kin One akku 1050mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-MKS10SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128035428 |
| Korvaa | BTR1003 / UBAT1046YCPZ |
| Kapasiteetti (mAh) | 1050mAh / 3.89Wh |
| Mitat | 49.40 x 44.85 x 5.73mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review