Metrologic MS1633 FocusBT akku 2200mAh
calcActive())">
Metrologic MS1633 FocusBT akku 2200mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Metrologic viivakoodinlukijoiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-MSF163BL
45,95 €
Kuvaus / Metrologic MS1633 FocusBT akku 2200mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi viivakoodinlukijoiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turva…
More Information
| SKU | CS-MSF163BL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128143956 |
| Korvaa | 70-72018 / 70-72018B / BJ-MJ02X-2K4KSM / 46-00358 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 8.14Wh |
| Mitat | 103.76 x 30.80 x 26.40mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review