Metrologic MK5710 akku 2000mAh
calcActive())">
Metrologic MK5710 akku 2000mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Metrologic viivakoodinlukijoiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-MSP570BL
31,95 €
Kuvaus / Metrologic MK5710 akku 2000mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi viivakoodinlukijoiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turva…
More Information
| SKU | CS-MSP570BL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128031581 |
| Korvaa | 46-00518 / MET-46-00518 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 7.2Wh |
| Mitat | 57.60 x 37.53 x 14.70mm |
| Jännite | 3,6 V |
Stocks
Write Your Own Review