Metrologic Dolphin 9535, MS9535, MS9535 VoyagerBT akku 1400mAh/5.1Wh
calcActive())">
Metrologic Dolphin 9535, MS9535, MS9535 VoyagerBT akku 1400mAh/5.1Wh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Metrologic viivakoodinlukijoiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-MSF953BL
25,95 €
Kuvaus / Metrologic Dolphin 9535, MS9535, MS9535 VoyagerBT akku 1400mAh/5.1Wh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi viivakoodinlukijoiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turva…
More Information
| SKU | CS-MSF953BL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128064466 |
| Korvaa | 46-46870 / 00-06260A / BJ-9535X-1K1KSM / 95359535BT / ML95L1-G |
| Kapasiteetti (mAh) | 1400mAh / 5.18Wh |
| Mitat | 55.76 x 34.20 x 28.30mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review