Metabo PowerImpact 12, PowerLED 12, PowerMaxx 12 Työkalun Akku
calcActive())">
Metabo PowerImpact 12, PowerLED 12, PowerMaxx 12 Työkalun Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Metabo akkuporakoneen tai työkalun kanssa:
PowerImpact 12 PowerLED 12 PowerMaxx 12Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Metabo akkuporakoneen tai työkalun alkuperäisakut:625439
In stock
- SKU
- CS-MTP120PW
32,95 €
29,95 €
Kuvaus / Metabo PowerImpact 12, PowerLED 12, PowerMaxx 12 Työkalun Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-MTP120PW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128087335 |
| Mitat | 60.00 x 48.80 x 81.26mm |
| Korvaa | 6.25439 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 16.2Wh |
| Jännite | 10,8 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review