Mercedes-Benz hälyttimen Vito 2003 Alarm Security / Viano 2004 Alarm Security yhteensopiva akku 230mAh
calcActive())">
Mercedes-Benz hälyttimen Vito 2003 Alarm Security / Viano 2004 Alarm Security yhteensopiva akku 230mAh
Mercedes-Benz hälyttimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitVito 2003 Alarm Security Viano 2004 Alarm SecurityKorvattavat Mercedes-Benz hälyttimen alkuperäisakutGP250BVH X6
In stock
- SKU
- CS-BNZ250SL
19,95 €
Kuvaus / Mercedes-Benz hälyttimen Vito 2003 Alarm Security / Viano 2004 Alarm Security yhteensopiva akku 230mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Mercedes-Benz hälyttimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi j…
More Information
| SKU | CS-BNZ250SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128191988 |
| Korvaa | GP250BVH X6 |
| Kapasiteetti (mAh) | 230mAh / 1.66Wh |
| Mitat | 48.30 x 48.20 x 14.50mm |
| Jännite | 7,2 V |
Stocks
Write Your Own Review