MeiZu M813Q, V8 Pro, V8 Pro Dual SIM akku 3000mAh
calcActive())">
MeiZu M813Q, V8 Pro, V8 Pro Dual SIM akku 3000mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien MeiZu matkapuhelimien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-MX813SL
27,95 €
Kuvaus / MeiZu M813Q, V8 Pro, V8 Pro Dual SIM akku 3000mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-MX813SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128141426 |
| Korvaa | BA813 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.55Wh |
| Mitat | 70.00 x 61.00 x 4.07mm |
| Jännite | 3,85 V |
Stocks
Write Your Own Review