MeiZu M6s, M6s Premium Edition, M6s Premium Edition Dual SIM T akku 2900mAh
calcActive())">
MeiZu M6s, M6s Premium Edition, M6s Premium Edition Dual SIM T akku 2900mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien MeiZu matkapuhelimien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-MX712SL
24,95 €
Kuvaus / MeiZu M6s, M6s Premium Edition, M6s Premium Edition Dual SIM T akku 2900mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-MX712SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128138617 |
| Korvaa | BA712 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2900mAh / 11.17Wh |
| Mitat | 72.33 x 61.90 x 3.85mm |
| Jännite | 3,85 V |
Stocks
Write Your Own Review