MeiZu M5 Note, M5 Note Global Dual SIM, M5 Note Global Dual SIM TD-LTE akku 3900mAh
calcActive())">
MeiZu M5 Note, M5 Note Global Dual SIM, M5 Note Global Dual SIM TD-LTE akku 3900mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien MeiZu matkapuhelimien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-MX721SL
22,95 €
Kuvaus / MeiZu M5 Note, M5 Note Global Dual SIM, M5 Note Global Dual SIM TD-LTE akku 3900mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-MX721SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128138532 |
| Korvaa | BA721 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3900mAh / 15.02Wh |
| Mitat | 80.00 x 64.52 x 4.26 mm |
| Jännite | 3,85 V |
Stocks
Write Your Own Review