MeiZu 16, 16 Premium Edition, 16 Premium Edition Dual SIM TD akku 2950mAh
calcActive())">
MeiZu 16, 16 Premium Edition, 16 Premium Edition Dual SIM TD akku 2950mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien MeiZu matkapuhelimien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-MX882SL
24,95 €
Kuvaus / MeiZu 16, 16 Premium Edition, 16 Premium Edition Dual SIM TD akku 2950mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-MX882SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128147633 |
| Korvaa | BA882 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2950mAh / 11.36Wh |
| Mitat | 76.14 x 61.30 x 3.84mm |
| Jännite | 3,85 V |
Stocks
Write Your Own Review