Medion P6620 akku 4400 mAh - Musta
calcActive())">
Medion P6620 akku 4400 mAh - Musta
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Medion kannettavien tietokoneiden kanssa:
MD97110 MD97710 WIM2150 WIM-2150 WIM2180 WIM-2180 MD97007 MD97090 MD97358 MD97440 MD97446 MD97460 MD97620 MD97760 MD98340 Akoya E6210 Akoya E6211 Akoya E6212 P6611 P6612 P6613 P6618 P6619 P6620Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Medion alkuperäisakut:BTP-D2BM BTP-DOMM BTP-CMBM BTP-CNBM BTP-CWBM 40026269 40029779 40027608
In stock
- SKU
- CS-MD9532NB
69,95 €
Kuvaus / Medion P6620 akku 4400 mAh - Musta
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-MD9532NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128039273 |
| Mitat | 206.25 x 75.22 x 24.51mm |
| Korvaa | BTP-D2BM / BTP-DOMM / BTP-CMBM / BTP-CNBM / BTP-CWBM / 40026269 / 40029779 / 40027608 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 65.12Wh |
| Jännite | 14,8 V |
Stocks
Write Your Own Review