Medion MD97470 akku 6600 mAh - Musta
calcActive())">
Medion MD97470 akku 6600 mAh - Musta
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Medion kannettavien tietokoneiden kanssa:
MIM2070 MIM2240 MIM2270 MD96144 MIM2280 MD96217 MD96287 MD96305 MD96363 MD96380 MD96405 MD96443 MD96517 MD96853 MD96958 MD97102 MD97226 MD97228 MD97320 MD97377 MD97449 D97526 MD98100 MD96418 Akoya P7610 Akoya P8612 Akoya P8610 Akoya P8614 Akoya P8611 Akoya X8610 MIM2300 MAM2100 Akoya E8410 MD96648 MD96499 MD96697 MD96662 MD96035 MD96077 MD96254 MD96299 MD96398 MD96420 MD96327 MD97310 MD96976 MD97042 MD97470Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Medion alkuperäisakut:BP-Drago BP-Dragon GT (S) BP3S3P2250 441810400003 441807800002 4418107800002 40019327 40020374 441810780000240000000
In stock
- SKU
- CS-MD9810NB
69,95 €
Kuvaus / Medion MD97470 akku 6600 mAh - Musta
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-MD9810NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128058403 |
| Mitat | 205.85 x 69.98 x 20.70mm |
| Korvaa | 40011810 / 40016133 / 441600000003 / 441600000005 / 441686500020 / 441686500024 / 441686800001 / 441686800019 / 441686800022 / 441687400001 / 441687400002 / 441800100001 / BP-8X17(P) / BP-Dragon(P) / BP-DRagon(S) |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 6600mAh / 73.26Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Stocks
Write Your Own Review