Medion MD95800,WIM2070, MD95453, MD95454, MD96340 akku 4400 mAh - Musta
calcActive())">
Medion MD95800,WIM2070, MD95453, MD95454, MD96340 akku 4400 mAh - Musta
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Medion kannettavien tietokoneiden kanssa:
MD95800WIM2070 MD95453 MD95454 MD96340Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Medion alkuperäisakut:BTP-ABBM BTP-AABM 40011354
In stock
- SKU
- CS-MD9580NB
69,95 €
Kuvaus / Medion MD95800,WIM2070, MD95453, MD95454, MD96340 akku 4400 mAh - Musta
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-MD9580NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128039280 |
| Mitat | 126.54 x 108.23 x 29.38mm |
| Korvaa | BTP-ABBM / BTP-AABM / 40011354 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Stocks
Write Your Own Review