Medion Erazer X6805 akku 4000mAh
calcActive())">
Medion Erazer X6805 akku 4000mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Medion kannettavien tietokoneiden kanssa:
Erazer X6805-MD61085 X6807 Erazer X6805 Erazer X15807 MD61573 MD61635Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Medion alkuperäisakut:40068133 MSN30027092 30027408
In stock
- SKU
- CS-MDX680NB
49,95 €
38,95 €
Kuvaus / Medion Erazer X6805 akku 4000mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-MDX680NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128156567 |
| Mitat | 196.26 x 89.30 x 10.00mm |
| Korvaa | 40068133 / MSN30027092 / 30027408 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 45.6Wh |
| Jännite | 11,4 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review