Medion Akoya Mini E1210 akku 4400 mAh
calcActive())">
Medion Akoya Mini E1210 akku 4400 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien LG kannettavien tietokoneiden kanssa:
X110Tämä akku korvaa ainakin seuraavat LG alkuperäisakut:BTY-S12 TX2-RTL8187SE 6317A-RTL8187SE 14L-MS6837D1 3715A-MS6837D1
In stock
- SKU
- CS-MSU100HT
59,95 €
Kuvaus / Medion Akoya Mini E1210 akku 4400 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-MSU100HT |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128025191 |
| Mitat | 202.50 x 47.04 x 30.80mm |
| Korvaa | BTY-S11 / BTY-12 / TX2-RTL8187SE / 6317A-RTL8187SE / 14L-MS6837D1 / 3715A-MS6837D1 |
| Väri | Valkoinen |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Stocks
Write Your Own Review