Maxell PLC-laitteiden ER17/50 yhteensopiva akku 2750mAh
calcActive())">
Maxell PLC-laitteiden ER17/50 yhteensopiva akku 2750mAh
Maxell PLC-laitteiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallitER17/50Korvattavat Maxell PLC-laitteiden alkuperäisakut
In stock
- SKU
- CS-MER175SL
24,95 €
Kuvaus / Maxell PLC-laitteiden ER17/50 yhteensopiva akku 2750mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Maxell PLC-laitteiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
More Information
| SKU | CS-MER175SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-SOCl2 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128158332 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2750mAh / 9.9Wh |
| Mitat | 53.30 x 16.50 x 16.50mm |
| Jännite | 3,6 V |
Stocks
Write Your Own Review