ZTE V960 Akku 900 mAh
calcActive())">
ZTE V960 Akku 900 mAh
ZTE yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin ZTE malleihin: ZTE V960 N960 U960S Skate U236 X920Tämä akku korvaa ainakin seuraavat ZTE alkuperäisakut:Li3712T42P3h734141
In stock
- SKU
- CS-ZTU232SL
15,95 €
Kuvaus / ZTE V960 Akku 900 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
More Information
| SKU | CS-ZTU232SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128049968 |
| Korvaa | Li3712T42P3h734141 |
| Kapasiteetti (mAh) | 900mAh / 3.33Wh |
| Mitat | 72.85 x 41.00 x 4.30mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review