ZTE Imperial Max, Max Duo LTE, Z962BL akku 3400mAh
calcActive())">
ZTE Imperial Max, Max Duo LTE, Z962BL akku 3400mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien ZTE matkapuhelimien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-ZTZ981SL
22,95 €
Kuvaus / ZTE Imperial Max, Max Duo LTE, Z962BL akku 3400mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-ZTZ981SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128120568 |
| Korvaa | Li3934T44P8h876744 / Li3934T44PH8H876744 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 13.09Wh |
| Mitat | 86.00 x 66.30 x 4.10 mm |
| Jännite | 3,85 V |
Stocks
Write Your Own Review