ZTE Cricket A410 Akku 1200 mAh
calcActive())">
ZTE Cricket A410 Akku 1200 mAh
ZTE yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin ZTE malleihin: ZTE Cricket A410 Calcomp A410 PCD Calcomp A410 A410 TXTM8 3G TXTM8T Cricket PCD CalcompTämä akku korvaa ainakin seuraavat ZTE alkuperäisakut:A410
In stock
- SKU
- CS-ZTC410SL
15,95 €
Kuvaus / ZTE Cricket A410 Akku 1200 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-ZTC410SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128044444 |
| Korvaa | A410 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.44Wh |
| Mitat | 54.90 x 44.00 x 5.20mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review