ZTE Blade A2 Plus, Blade A2 Plus Dual SIM TD-LTE, Blade A610 Plus akku 4900mAh
calcActive())">
ZTE Blade A2 Plus, Blade A2 Plus Dual SIM TD-LTE, Blade A610 Plus akku 4900mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien ZTE matkapuhelimien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-ZTV730XL
25,95 €
Kuvaus / ZTE Blade A2 Plus, Blade A2 Plus Dual SIM TD-LTE, Blade A610 Plus akku 4900mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-ZTV730XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128132875 |
| Korvaa | Li3949T44P8h945754 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4900mAh / 18.87Wh |
| Mitat | 92.20 x 56.50 x 5.30mm |
| Jännite | 3,85 V |
Stocks
Write Your Own Review