ZTE Blade A2, Blade V7, BV0720 akku 2500mAh
calcActive())">
ZTE Blade A2, Blade V7, BV0720 akku 2500mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien ZTE matkapuhelimien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-ZTV700SL
22,95 €
Kuvaus / ZTE Blade A2, Blade V7, BV0720 akku 2500mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-ZTV700SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128120742 |
| Korvaa | Li3825T43P3h736037 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 9.5Wh |
| Mitat | 72.10 x 59.50 x 3.50 mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
Write Your Own Review