Samsung mustaJACK II, SGH-i617, SPH-M300, Samsung Stripe, SPH-M300, SPH-M305, DM-S105, SPH-M510, SPH-M610 akku 1200 mAh
calcActive())">
Samsung mustaJACK II, SGH-i617, SPH-M300, Samsung Stripe, SPH-M300, SPH-M305, DM-S105, SPH-M510, SPH-M610 akku 1200 mAh
Akku sopii mm: Samsung mustaJACK II, SGH-i617, SPH-M300, Samsung Stripe, SPH-M300, SPH-M305, DM-S105, SPH-M510, SPH-M610.
In stock
- SKU
- CS-SMJ617SL
18,95 €
Kuvaus / Samsung mustaJACK II, SGH-i617, SPH-M300, Samsung Stripe, SPH-M300, SPH-M305, DM-S105, SPH-M510, SPH-M610 akku 1200 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
More Information
| SKU | CS-SMJ617SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128023401 |
| Korvaa | AB813851CA / AB813851CABSTD |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.44Wh |
| Mitat | 52.11 x 40.53 x 7.91mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review