Samsung i900 Omnia, SGH-i900, SGH-i900v akku 1800mAh/6.66Wh
calcActive())">
Samsung i900 Omnia, SGH-i900, SGH-i900v akku 1800mAh/6.66Wh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung matkapuhelimien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-SMI900XL
21,95 €
Kuvaus / Samsung i900 Omnia, SGH-i900, SGH-i900v akku 1800mAh/6.66Wh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-SMI900XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128026402 |
| Korvaa | AB653850CE |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 6.66Wh |
| Mitat | 51.30 x 41.08 x 10.90mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
7 units available |
|---|
Write Your Own Review