Samsung GT-B5702C, GT-B5712C, SGH-D880 akku 900mAh
calcActive())">
Samsung GT-B5702C, GT-B5712C, SGH-D880 akku 900mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung matkapuhelimien kanssa:
In stock
- SKU
- CS-SMD880SL
15,95 €
Kuvaus / Samsung GT-B5702C, GT-B5712C, SGH-D880 akku 900mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-SMD880SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128022015 |
| Korvaa | AB553850DE / AB553850DC |
| Kapasiteetti (mAh) | 900mAh / 3.33Wh |
| Mitat | 53.66 x 38.13 x 6.08mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review